Сторінка гумору, цікавинок та дивовижних фактівПочуття гумору ставиться в один ряд з іншими особливостями, що показують компетентність педагога


Математичні цікавинки

Неймовірно, але якщо помножити Твій вік на 7, а потім — на 1443, то результат Тебе неодмінно здивує — Ти отримаєш свій вік, написаний три рази підряд. Перевіримо?

Цікаво, що у будь-якій групі з 23-х і більше людей більш за все знайдуться двоє, які відзначають свій День народження в один і той же день. Вірогідність такого збігу перевищує 50%.

Цікаві факти про вітаміни
    У 1893 році молодий голландський лікар Ейкман оселився на Яві, де лютувала страшна хвороба "бері-бері". Вона вражала людей в Китаї, Японії, в деяких країнах Південної Америки і Африки - всюди, де населення живилося рисом.                                                          Багато ліків перепробував Ейкман проти страшної хвороби, але безрезультатно. Допомогли несподівано, кури. Одного разу, проходячи повз курник, лікар помітив у птахів усі ознаки хвороби. Спостерігаючи за ними, він знайшов причину захворювання. Виявилось, що кури живилися залишками лікарняних обідів, які готувалися з білого, очищеного рису. Досліди показали, що варто тільки домісити до рису трохи висівок (оболонки рисових зерен), як хвороба негайно виліковувалася.                                                   Яка ж речовина міститься у висівках рису? На це питання дав відповідь польський вчений Функ. У 1912 році він виділив з рисових висівок цілющу речовину, названу вітаміном - "речовиною життя".
Гумор про вчителів
- Парадокс: в школі вчителя вимагають знань від учнів по усіх предметах, а самі знають тільки один.
- Вчителька - жінка, яка колись вважала, що любить дітей.
- Гарний вчитель перевіряє наявність знань, поганий - їх відсутність.
На запитання анкети "Що ви збираєтеся робити після школи?" Випускники шкіл у переважній кількості випадків дали відповідь "Якщо пощастить, то нічого ..." 

Комментариев нет:

Отправить комментарий